Architekt Olsztyn - StudioDesk

Dom przy Cyprysowej 32

Dom przy Cyprysowej 32

Dom przy Cyprysowej 32 jest podpiwniczoną wersją projektu Dom przy Cyprysowej 6. Zmiana kolorystyki elewacji - wprowadzenie jasnego drewna na elewacji i w stolarce powoduje ocieplenie wizerunku. Wykonanie podpiwniczenia wpływa na poprawę funkcjonalności poprzez powiększenie powierzchni pomocniczej. Oprócz dużej kotłowni, obszernej pralni z suszarnią, zyskujemy także dodatkową przestrzeń magazynową. Projekt jest dobrą alternatywą dla posiadaczy działek o pochylonej powierzchni.

Zobacz też:

Marianów plus

Bolesławice 26 dw

Dom przy Wiosennej 10

Dom przy Przyjemnej 5

Samotna gwiazda

Gładyszówka ab

Dom przy Cyprysowej 32

Gdów nowy 9x

Chmielowo x dw

Czterolistna koniczyna - wariant VII

Chowanowo dw

Lubiany - wariant II

Zapraszamy do kontaktu

Adres biura
StudioDesk
Biuro Projektowe
ul. Wyszyńskiego 15, pok. 31
10-457 Olsztyn
Dane kontaktowe

Współpracujemy

Architekt Olsztyn

Chcesz wybudować dom lub budynek gospodarczy dopasowany do twoich indywidualnych potrzeb? Wolisz wybrać z bazy gotowych projektów? A może masz już projekt ale wymaga on naniesienia pewnych poprawek? Nasi architekci są do twojej dyspozycji.Biuro projektów Studio Desk działa na terenie powiatów olsztyńskiego i ostródzkiego. Jesteśmy dostępni także online.

Gotowe projekty domów od profesjonalnych architektów

W naszej bazie znajdują się projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz budynków gospodarczych wykonane przez najbardziej cenione w kraju biura projektowe. Skorzystaj z doświadczenia najlepszych architektów i wybierz z bogatej oferty projektów architektonicznych. Nie wiesz, który z projektów będzie najbardziej dopasowany do twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami – opowiesz nam o swoich wymaganiach a my wyszukamy projekt dla ciebie lub wspólnie zadecydujemy o wykonaniu nowego, spersonalizowanego dzieła.

Zleć architektowi projekt indywidualny domu

Jeśli w bazie nie ma projektu spełniającego twoje oczekiwania lub gdy potrzebujesz indywidualnych rozwiązań, również służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Architekt wysłucha twoich sugestii i zaprojektuje budynek zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Podpowie najbardziej ergonomiczne rozwiązania i zasygnalizuje ewentualne problemy. Nie musisz znać się na wszystkim – zostaw to nam. Dzięki fachowej opiece architekta zyskasz pewność, że gotowy budynek będzie piękny i funkcjonalny nie tylko na wizualizacji, ale także w rzeczywistości.

Adaptacja projektu przez architekta

Prowadzimy również adaptacje projektów architektonicznych, zarówno tych zakupionych za pośrednictwem naszego biura, jak i w innych miejscach. Jeśli więc posiadany projekt spełnia ogólnie twoje wymagania, ale potrzebuje pewnych modyfikacji – zwróć się do nas. Architekci naniosą twoje poprawki i zasugerują optymalne rozwiązania. Oferujemy również usługę projektu rozbudowy istniejących budynków mieszkalnych i gospodarczych. Zadbamy, aby nowy segment wpasował się w koncepcję i klimat istniejącego budynku bazowego.

Architekt i nie tylko

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do prac architektonicznych. Formalności związane z budową bywają bardzo skomplikowane, zwłaszcza dla osób spoza branży. Z nami poczujesz się pewniej – przeprowadzimy cię przez kwestie biurokratyczne. Pomożemy uzyskać pozwolenie na budowę. Architekt stworzy dla ciebie projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej, sanitarnej i elektrycznej. Wykonamy inwentaryzację na terenie budowy. Wydajemy również świadectwa energetyczne.

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.